Sıkça Sorulan Sorular2018-10-11T06:49:04+00:00

Ataşehir  Halı Yıkamacı

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aklınıza takılan birçok sorunun yanıtını burada bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz diğer konular için bizimle derhal iletişime geçebilirsiniz.

Tabi ki halınızı teslim aldıktan sonra açıp bakarak memnun kalmadığınızda tekrar ücretsiz bir şekilde yıkanmasını talep edebiliyorsunuz. (Ücretsiz iade talebi halınızı aldıktan sonraki 1 gün içerisinde geçerlidir.)

Müşteri memnuniyetini vizyon edinmiş bir halı yıkama firması olduğumuz için memnun kalmanız için gereken her türlü hizmeti vermeye hazırız.

Halıları Era 111 marka deterjanla yıkıyoruz.

Halıların en geç 3 gün içerisinde teslimatını yapıyoruz(Acil durumlarda, aldıktan 1 gün sonrasında teslimatını yapıyoruz.)

Halılarınız tam otomatik ve son teknoloji makinelerimizde en kaliteli şampuanlarla tam durulama ile yıkanıyor.

1 – Normal yıkama
2- Antibakteriyel yıkama

Normal yıkama: Halılarınız su dolu havuzumuzda bekletilerek yıkama aşamasına alınır.

Antibakteriyel Yıkama(2 kez bitkisel yıkama): Halılarınızı bitkisel şampuanlarla dolu kazanımızda 1 saat beklettikten sonra yıkama işlemine geçilir yıkama işlemi bittikten sıkılır ve sonra tekrar yıkaması yapılır.

Ağartıcı ve renk açıcı malzeme kullanmıyoruz.Lekelere,  yapımları bize ait olan leke çıkartıcılarla müdehale ediyoruz.

Evinde evcil hayvan ( –  ),çocuk ()olan ve alerji problemi yaşayan müşterilerimize antibakteriyel yıkamayı öneriyoruz.

Antibakteriyel yıkama yaptığımız için yıkama öncesi, yıkama esnasında ve yıkama sonrasında hav ve toz alma aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

Yaklaşık 4 dakika durulama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Halıları 500 m2 lik halı kurutma kapasiteli özel kurutma odalarımızda makinalarımız destekli kurutma aşamasını gerçekleştiriyoruz

İstanbul Anadolu Yakasındaki tüm ilçelerin tüm mahallelerine ek olarak Avrupa Yakasında Mecidiyeköy, Şişli ve Beşiktaş’a ücretsiz servis ile hizmet sunuyoruz.

Yıkama fiyatları ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterir. Fiyat almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Her gün için geçerli servis saatlerimiz 09:00 – 20:00 saatleridir.

Halılar tarafınızdan teslim alınmadan evvel aranır, saat bilgisi alırız. Yıkamanın ardındansa tekrar iletişime geçerek uygunluk durumunuza göre saat ve fiyat bilgisi veririz.

Ücretsiz Servis Çağır
0
İlçeye Hizmet
0
Mahalleye Hizmet
0
Toplam Çalışan
0
M² Alan

ÜCRETSİZ SERVİS

istanbul Anadolu Yakasındaki tüm ilçelerin tüm mahallelerine ve Avrupa Yakasında Beşiktaş, Şişli ve Mecidiyeköy bölgelerine ücretsiz servis hizmetimiz var.

ÜCRETSİZ SERVİS ÇAĞIR
Hemen Arayın!